Brwi permanentne

Czy masz problemy z brwiami? Czy masz rzadkie brwi z powodu nadmiernego wyrywania lub stanu zdrowia? Masz bardzo rzadkie brwi lub nie masz brwi w ogóle? Czy masz trudności z namalowaniem brwi bez okularów, ale okulary w tym przeszkadzają? Czy namalowany kształt wychodzi zniekształcony lub nierówny? Czy twoje namalowane brwi ścierają się w ciągu dnia? Z tych powodów oraz wielu, wielu innych.

Kobiety ze wszystkich stron świata, uważają, że makijaż permanentny brwi jest tego doskonałym rozwiązaniem.

Która metoda jest najlepsza?

Od zapewnienie podstawowych wskazówek, które można zastosować w razie chęci samodzielnego malowania brwi, do całkowitego odtworzenia brwi, twój linergista może stworzyć wszystko od kilku pociągnięć włosków po dramatyczne pełne brwi, których autentyczność zadziwi nawet twoich najbliższych.
Tak jak w przypadku każdej usługi artystycznego poprawiania wyglądu, linergista będzie różnić się w zależności od linergisty. Proces cytowany poniżej to popularnie zastosowane techniki ale niekoniecznie dokładnie przestrzegane przez wszystkich profesjonalistów zajmujących się kosmetykami permanentnymi.
Jeśli stosujesz ołówek do brwi, twój linergista może poprosić o takie namalowanie brwi w dniu konsultacji, jakie chciałoby się uzyskać po zagojeniu się tatuażu kosmetycznego. Lub możesz zostać poproszona o przyniesienie zdjęć obrazujących preferowany wygląd brwi. Jeżeli zostałaś poproszona o narysowanie brwi lub przyniesienie przykładowej ilustracji, specjalista kosmetyki permanentnej doradzi, czy wzór jest odpowiedni pod kątem wieku i stylu do permanentnego makijażu brwi.
Skóra jest oczyszczana odpowiednim środkiem myjącym. Niektórzy technicy stosują anestetyk przed rozpoczęciem procesu wykonania tatuażu, a niektórzy nie. Po tym jak anestetyk zadziała, brwi są rysowane przy pomocy kredki do brwi, która została uprzednio zdezynfekowana. Istnieje wiele metod wykonywania makijażu permanentnego brwi. Każda z metod odpowiada indywidualnym potrzebom, wymaganiom klientek. Istnieją metody:

Makijaż permanentny brwi:

 • metoda cienia,
 • metoda Powder Effect,
 • metoda ombre,
 • metodą piórkową,
 • metodą włoskową.

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Metoda ta jest przeznaczona dla Pań, które oczekują mocno zarysowanej linii łuku brwi, ale uzupełnionej równomiernie rozkładającym się cieniem. Skierowana do Pań, które mają bardzo duże ubytki w brwiach, bądź chcą całkowicie zmienić swój kształt brwi.

Jak się przygotować?

Dobra komunikacja werbalna pomiędzy Tobą, a wybranym specjalistą kosmetyki permanentnej jest niezwykle ważna. Po stronie klienta leży przekazanie szczegółowych informacji na temat preferowanego wzoru i koloru, natomiast technik musi zrozumieć te preferencje i przełożyć je na artystyczne techniki tatuażu. Przed przystąpieniem do wykonania tatuażu kosmetycznego klient ma możliwość zatwierdzenia wzoru, który stanie się permanentny. Szablon jest utrzymywany na wiele różnych sposobów w zależności od technika, z którym pracujesz. Wysterylizowana igła jest otwierana, a następnie montowana w urządzeniu, po czym technik rozpoczyna zabieg.
Zatwierdzony przez klienta wzór brwi jest tatuowany na skórze.

Jak pielęgnować? Jak dbać?

Po zakończeniu wykonywania permanentnego makijażu brwi specjalista zazwyczaj przekazuje wskazówki dotyczące pielęgnacji po zabiegu. Wizyta kontrolna jest zazwyczaj planowana od czterech do ośmiu tygodni po zabiegu w zależności od wieku klienta celem oceny procesu gojenia się brwi i ustalenia, czy konieczna jest dalsza praca.
Twoje życie jest teraz bardziej beztroskie i wygodne. Jest duże prawdopodobieństwo, że wzrośnie zarówno Twoja aktywność, jak również pewność siebie i swojego wyglądu w każdych warunkach.

Kiedy zaczyna blednąć? Jak długo utrzymuje się?

Makijaż permanentny brwi zaczyna blednąć po około dwóch latach, ale nie zawsze. Wszystko zależy od tego, jak często brwi permanentne były narażone na promienie słoneczne, jakie było napigmentowanie koloru. Zależy także od indywidualnych czynników takich jak typ skóry, czy reakcji organizmu.

Jeżeli dalej zastanawia Cię:

 • Czy wykonanie makijażu permanentnego brwi boli?
 • Czy długo się goi?
 • Kiedy można się malować?

Zapraszamy na Makijaż permanentny od A do Z

Makijaż permanentny brwi: Przeciwwskazania

 • Słońce,
 • Alergia,
 • Łuszczyca,
 • Cukrzyca,
 • Karmienie piersią (laktacja),
 • Ciąża,
 • Henna,
 • Okres (miesiączka),
 • Sauna,
 • Solarium (opalanie)

Makijaż permanentny brwi – zdjęcia przed i po

Cennik makijażu permanentnego brwi – Warszawa

Brwi Cena Promocja
metodą cienia 700 zł 350 zł
metodą cienia ombre 750 zł 375 zł
metodą włoskową 900 zł 450 zł
metodą włoskową + podcień 1000 zł 500 zł
metodą microblading 700 zł 350 zł
metodą autorską 1100 zł 550 zł (połączone dwie techniki microblading + metoda maszynowa, efekt włosków 3D z cieniem)

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08